Екскурсійні тури

Архітектурний пам'ятник міста - готичний костел (ХV-ХVI ст.). Реформаторська церква була заснована у XII ст. королем Лодиславом Великим. Римо-католицька церква зведена у 1780 р., греко-католицька – у 1852 р. Архітектурний пам'ятник міста – готичний костел (ХV-ХVI ст.). Реформаторська церква була заснована у XII ст. королем Лодиславом Великим. Римо-католицька церква зведена у 1780 р., греко-католицька – у 1852р.

У Тячівському районі розташовуються пам'ятники дерев'яної архітектури XV - XVIII століть у селах Дубрава, Колодне, Нересниця; частина Угольсько-Широколужанського масиву Карпатського заповідника – карстовий район Українських Карпат. Особливим сталактитовим оздобленням відрізняються печера "Молочний камінь" та "Гребінь". У районі розвинені художні промисли (килимороби, лозоплетіння). Населення 11,3 тис. жителів.

Лікувальні води

Соляне озеро Кунігунда поблизу п. Солотвине, Тячівський р-н. Мінералізація води близька за параметрами знаменитого ізраїльського Мертвого моря і здатна викликати відчуття невагомості при зануренні у воду. Солотвинські соляні шахти використовують у спелеотерапевтичних цілях. Курорт Шаян знаходиться на відстані 20 км від м. Тячів. Саме тут у вас буде можливість спробувати на смак та переконатися у лікувальних властивостях мінеральної води «Шаянская». На відстані 1 км. знаходиться озеро, де можна купатися, кататися на човні або катамарані. Взимку у регіоні функціонує гірськолижні витяги – 300 метровий на території Шаяну, 800 метровий у сусідньому селі Велятино.

 ENG    |    УКР 
готель
будиночки
сауна
         
    hotel-resort OKSANA | готель ресторан ОКСАНА    
   
90500, Україна, Закарпатська обл., м. Твчів, вул. Красноармійська, 120.
Тел./факс: +3 8 (03134) 3 27 63; Моб.: +3 8 (067) 765 32 36.